הזמנת כרטיסים ל- הצגות ילדים, סטנדאפ, הצגות בתיאטרון הבימה, הצגות בתיאטרון הקאמרי, הצגות בצוותא
עמותת עם שמח

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה
ימין טלפון
פייסבוק ימין

יובל אברמוביץ - הרשימה לגידול ילדים עמצאיים

יובל אברמוביץ - הרשימה לגידול ילדים עמצאיים
 
 
 
 
•    מה אנחנו כהורים צריכים לעשות, או יותר נכון – להפסיק לעשות, כדי שהילדים שלנו יגדלו להיות עצמאיים ושיצליח לצבור חוויות מעצבות חיים?
•    איך להפסיק לפחד מהילד שמשעמם לו ולמה דווקא ילד שאף פעם לא משעמם לו צריך להדאיג אותנו?
•    ומה חמשת הדברים שחייבים להיות ברשימת הצ׳ק ליסט להורות שלכם (רמז, אין ברשימה ציונים טובים)?
הרצאה שנולדה מתוך שיחות עם אלפי הורים וילדים במטרה לעזור לכם לגדל ילדים עצמאיים יותר בעולם הזה. מגשימים ומוגשמים.
יש לי שתי בנות. שירה בת 10.5 ונגה בת 5.5. כשאני מסתכל עליהן, מהצד, אני רואה שתי ילדות מאושרות, חופשיות ועצמאיות. אני גם רואה שתי אחיות מאושרות שהן חברות.
לא, לא הכל ורוד. יש רגעים שהן מתקטננות אחת עם השנייה ויש גם רגעים שהן מוציאות אותי מדעתי. אבל כשאני מסתכל עליהן אני אומר לעצמי (ולאימא שלהן): "יש לנו ילדות מאושרות ושמחות שהחיים טובים אליהם והם טובים אל החיים".
אני רואה שתי ילדות, שלרוב, יודעות להעסיק את עצמן לבד.
אני רואה ילדה בת עשר וחצי שכבר עובדת כבייביסיטר, מוכרת סליימים ומתפקדת ככרטיסנית בהרצאות של אבא שלה. ילדה שקונה בגדים על פי טעמה (המחריד) ומכספה שלה. אני רואה ילדה בת עשר וחצי שכמעט לא בבית מאז שהתחיל החופש הגדול. אני רואה ילדה בת 5.5 שמורידה מהשולחן דברים בסיום הארוחה, מבקשת לבשל ולשטוף כלים. שבשעה 19:30, ממלאת לעצמה כוס מים, שמה אותה ליד המיטה, נכנסת למיטה, מכסה את עצמה ונרדמת. בלי מו"מ ותנאים של נשיקות, חיבוקים וספר. ילדה שיודעת מה היא רוצה לעשות כשתהיה גדולה.
כשכל אחת מהבנות שלי נולדה, ישבתי איתן בתינוקייה שבתל השומר ולחשתי להן משהו באוזן. משהו שלדעתי חלחל להן למוח. אני בטוח בכך. לאחרונה ראיתי סרט צרפתי מעולה בשם "בידיים טובות" שבו רואים כיצד מדברים לתינוקות בני שבוע אשר מחוברים למד דופק והדופק שלהם מגיב בהתאם לבשורות שמבשרים להם. מדהים.
יש לי ילדות עצמאיות ומאושרות משלל סיבות. יש להן אימא מהממת, הן מוקפות במשפחה וחברים, מוסדות חינוך משובחים ואבא שמעודד אותן לרשימות וחלומות ואוחז בכמה דעות לא שגרתיות באשר לחינוך ילדים.
אחרי אלפי שיחות עם ילדים, בני נוער והורים. אחרי עשרות אלפי שאלות. אחרי שהבנתי שיש פער נ-ו-ר-א-י בין ילדים להורים החלטתי ליצור הרצאה חדשה, המבוססת על עקרונות "הרשימה" ואשר מיועדת להורים ושמה "לגדל ילדים עצמאיים (ולהישאר בחיים)".
אני לא סופר נני. אני לא מאמן הורים. אני לא קואצ'ר לילדים.
אני לא מנסה להתחרות בהם. עם חלקם, אגב, אני לא מסכים בכלל. אני גם לא אבא מושלם וכשהבנות שלי יהיו גדולות בטוח יהיו להן טענות על האבא המטורלל שלהן. אני אדם שיודע להוביל אנשים וילדים לקדם את החלומות שלהם. ואני נורא רוצה שתבואו לשמוע מה יש לי לומר על גידול ילדים עצמאיים בעידן הכל כך מטורף בו אנחנו חיים. אספר לכם גם מה לחשתי להן באוזן ואספר לכם אילו שני מסרים לא שגרתיים הן שומעות בבית מגיל צעיר מאוד.


בואו לראות איך הרשימה שלי לגידול ילדים עצמאיים –

יכולה להיות גם הרשימה שלכם
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?

שמאל טלפון